IOHAWK aplikasyon özelliğiyle yine farklı

Türkiye'de kış aylarında popülaritesi artan ve özellikle çocuk ve gençlerin hayallerini süsleyen elektrikli kaykaylar diğer taraftan üst üste gelen patlama haberleri ve fail videoları ile velilerin korkulu rüyası haline geldi.

Çin malı noname ürünler domates biber reyonlarının yanında satılmaya devam ederken geçte olsa IOHAWK markası ülkeye giriş yaptı.

Amerika'da tasarlanan, IO HAWK markasıyla ilk defa piyasaya sürülen vehoverboard adıyla da anılan bu cihazlara birçok isim ve marka verilse de global olarak satışı yapılan tek marka IO HAWK olarak kaldı.

2015 yılında tasarlanan ürüne bu yıl iki yeni özellik daha eklendi ve eşzamanlı olarak Türkiye'de de satışa sunuldu.

Chic Smart uygulaması sayesinde, hoverboard'un şarjını görebilir, GPS takipile hoverboard'un yerini belirleyebilir, otomatik denge ayarı yapabilir,hızınızı görüntüleyebilir, sosyal ağı sayesinde arkadaşlarınız ile iletişeme geçebilir ve gün içerisinde katettiğiniz mesafeyi ölçebilirsiniz.

Hoverboard'un dahili JBL imzalı hoparlörleri ile müzik dinleyebilir ve telefon görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

2016 yılında IOHAWK FAIRY ve IOHAWK LS modellerini de tanıttı. Henüz ön sipariş olarak satışa sunulan modeller daha küçük yaştaki (fairy) ve elektrikli kaykay a uzaktan bakan yetişkinleri (LS) hedef almış gözüküyor.

IO HAWK oluştuğu kaliteli ekipmanlar sayesinde UL ve SGS gibi dünyanın lider gözetim, denetim, test ve belgelendirme kuruluşlarından onay almış tek marka olduğunu belirtelim.

Siyah, beyaz, kırmızı, sarı, turuncu ve mavi metalik olmak üzere 6 renkseçeneğiyle IOHAWK Türkiye lansman fiyatlarıyla Amerika ve Avrupa'ya göre karne hediyesi olarak oldukça cazip bir seviyede sunuluyor.

Tanıtılan Yazılar
Yazılar Çok Yakında Burada
Birazcık daha sabır.
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square